Bij WOCA Online kiest u de juiste WOCA onderhoudsolie om uw geoliede houten vloer na een grondige reiniging weer te verzorgen en te beschermen. Eén liter is goed voor ongeveer 35 m² en na circa vier uur kunt u de vloer weer belopen. Naast naturel en wit vindt u hier mengsets voor andere kleuren, plus bijpassende reinigers en vlekverwijderaars. Al sinds 2006 leveren wij WOCA onderhoudsolie direct uit eigen voorraad, voor kleine prijzen en vaak in de aanbieding.


Begin met een schone, droge vloer: reinig eerst met WOCA Intensief Reiniger en laat minimaal vier uur drogen. Schud de olie goed, verdeel hem met een van onze sproeiflessen of een katoenen doek en laat hem 10 à 15 minuten intrekken. Masseer de olie daarna met een witte pad in het hout en poets het oppervlak droog. Laat gebruikte doeken en pads uitgevouwen drogen, want met olie verzadigd materiaal kan door broei vanzelf ontbranden.
Na ongeveer vier uur kunt u de vloer weer belopen. Volledig uitgehard is de olie pas na 24 uur; in die periode mag er geen water op de vloer komen, dus even niet dweilen. Daarna behandelt u het oppervlak met WOCA Natuurzeep, zodat vuil minder makkelijk in de verse olielaag trekt. Plan de onderhoudsbeurt daarom bij voorkeur aan het eind van de dag.
Regelmatig onderhoud en een periodieke opfrisbeurt vragen om verschillende middelen; die vindt u bij onze conditioners en de overige onderhoudsmiddelen. WOCA onderhoudsolie is bedoeld voor de opfrisbeurt na een intensieve reiniging. Ontstaat er een vlek, gebruik dan direct de WOCA Vlekverwijderaar tegen koffie, wijn en schoensporen. Zwarte vlekken door vocht en metaal op eikenhout pakt u aan met WOCA Easy Neutralizer.
Ja, de onderhoudsolie is gemaakt voor vloeren die eerder met olie zijn behandeld. Voor een geolied tafel- of keukenblad is de WOCA Intensief Reiniger Spray handig om vooraf grondig te reinigen. Benieuwd hoe de kleur uitvalt op uw hout? Test dan eerst met een proefzakje onderhoudsmiddel van 25 ml op een onopvallende plek, voordat u een hele liter aanschaft.
Kies een kleur die aansluit bij de huidige kleur van uw vloer. WOCA Onderhoudsolie Naturel en WOCA Onderhoudsolie Wit zijn direct klaar voor gebruik. Voor Extra Wit, Grijs, Bruin en Zwart ontvangt u naturel onderhoudsolie met een los Diamond Oil Active-mengpigment, zodat u de gewenste kleur eenvoudig zelf mengt.
WOCA Oil Care is een oplosmiddelvrije onderhoudsolie op waterbasis. WOCA Oil Care Naturel is bedoeld voor naturel geoliede WOCA-vloeren en WOCA Oil Care Wit voor wit geoliede vloeren; met 1 liter behandelt u 30 tot 40 m². Is uw vloer behandeld met Invisible Oil, kies dan WOCA Invisible Oil Care. Twijfelt u welke olie bij uw vloer hoort? Onze WOCA Online specialisten helpen u graag via contact of 0513 – 626 507.